ASTERS: KIES TUSSEN JAARBOEK OF VASTE - Bloemen

Asters zijn zo divers als ze zijn prachtig.? Er zijn twee verschillende soorten Asters, eenjarigen riep China Asters, en vaste planten? Bekend als Michaël madeliefjes.? Beide zijn hoog aangeschreven, en bloemen sterk gerelateerd aan de vele kleuren van de herfst.?De eeuwige? Asters, die zeer? winterhard, en zich snel vermenigvuldigen, zijn nuttig in hardy grenzen, vooral met chrysanten, terwijl de China Asters neiging om populair te zijn bij bloemisten en tuinders thuis als extra fijne snijbloemen.

De opzichtige jaarboek worden beschreven met behulp van vele namen, waarvan sommige struisvogelveren, pioen bloemen, pompon, en chrysant bloemen.? Deze namen beschrijven? De verscheidenheid van vormen van? Asters, die veel zijn.? China? Asters opgroeien tot3 meter hoog en bloeien tussen juli en oktober.? Sommige winterharde asters zijn laag genoeg om te worden gekweekt in rotstuinen, maar velen zijn grote bossige planten voor gemengde borders.? Ze groeien in de volle zon, maar de hogere planten zal deel schaduw te nemen.? Ze vereisen gemiddelde tuinaarde, en terwijl sommige soorten niet worden aanbevolen voor het snijden, ze allemaal heel vrij bloeien.? Zij zullen hun hoogtepunt rond september en oktober te bereiken.

Variëteiten

China asters zijn populair voor zo lang dat een groot aantal soorten en stammen zijn ontwikkeld, waaronder vele tinten blauw, lavendel, roze, karmozijnrood, roze en perzik.? De vroegste te bloeien zijn de koningin van de markt, met een gemiddelde-sized bloemen ongeveer 20 centimeter lang.? Super Giants en de oudere Reuzen van California beer 4 1/2 inch bloemen met lange krullende bloemblaadjes van de late zomer tot vorst.? Andere favorieten zijn Crego met grote, ruige petaled bloei op 2 1/2voeten planten, Early Beauty, American Vertakking, Royal, en American Beauty.? Prinses asters zijn een nieuwer soort met een hoge kuif centrum omgeven door verschillende rijen van bloemblaadjes.? bloeien in eind augustus, ze zijn prachtig om te snijden.? Een ander nieuw typeis Bouquet, met quilled bloemen op een rechtopstaande, 2 meter hoge plant.? Ze komen heel vroeg, en een plant in bloei geeft het uiterlijk van een heel boeket.? powderpuffs, van het type Bouquet, komt in een verscheidenheid van kleuren varieert.? Single asters zoals Californië Sunshine lenen nog verder diversiteit aan deze fijne familie.? Duchesse heeft zuiver geel, bolvormige bloemen als een chryanthemum.

Als je op zoek bent naar een tuin winterharde aster, een van de meest populaire zijn Michaël madeliefjes, Lilac Time, Pink Bouquet of White Niobe, ongeveer 12 centimeter lang.? Violet-blauw Eventide, roze lavendel Peach, en Harrington's Pink zijn ook stevigtelers die een hoogte bereiken tot 4 meter.? Mt. Everest en Mt. Rainer (zowel wit) zijn ook hoog telers, als de namen impliceren.? Nogmaals, de naam lavendelblauwe Skylands Koningin houdt ook een grote groeier.?Frikarti of Wonder van Staefa draagt ​​lavendel blauwe bloemen van juli tot oktober, die uitstekend voor het snijden zijn.? In het noorden, het vereist bescherming in de winter.

HOE EN WANNEER te planten

Zaad van China asters wordt gezaaid binnen n april of buiten in mei.? Tall groeiende rassen moeten 15 centimeter afstand van elkaar geplaatst in de rij, maar lagere soorten goed te doen met minder ruimte.? Boomkwekerijen en tuin winkels verkopen de planten, ook.? Deze asters nodig rijke zandgrond, en het wordt aanbevolen dat u niet twee jaar plant ze in een rij op dezelfde plaats.? Zie dat ze veel water altijd, vooral tijdens droge periodes.? Hardy aster planten zijn het bestuiteengezet in het voorjaar ongeveer 2 meter uit elkaar, en de hoogste vereisen meer ruimte dan dat.

Zorg en bescherming

?